Letters haken

Letters haken

Christel Krukkert

Haak de A van aap tot de Z van zebra

Dit kleurrijke haakboek bevat het hele alfabet. Van elke letter ontwierp Christel Krukkert...

Haak de A van aap tot de Z van zebra

Dit kleurrijke haakboek bevat het hele alfabet. Van elke letter ontwierp Christel Krukkert de hoofdletter en de kleine letter. En bij elke letter haakte ze een mini-amigurumi. Bij de a hoort een appel, bij de b een bij, een cactus bij de c, en zo verder tot de zebra bij de z.

De letters en amigurumi zijn plat gehaakt, dus ook beginnende hakers kunnen met dit boek aan de slag. De patronen van de letters en amigurumi worden stap voor stap zowel met tekst als met haakschema’s uitgelegd.

Christel laat bovendien zien wat je kunt doen met al die letters. Ze maakt er naamslingers van, die leuk zijn bij de geboorte van een baby. Of een hanger, waarmee je je tas kunt personaliseren. Maak van je letter en amigurumi een sleutelhanger en raak je sleutels nooit meer kwijt.

Leuk om voor jezelf te haken of als persoonlijk cadeau voor een vriend of vriendin.

Christel Krukkert is de auteur van meer dan dertig haakboeken. Haar vrolijke ontwerpen zijn zeer succesvol. En ook haar platgehaakte figuurtjes vinden in rap tempo hun weg naar haar fans. Ze is actief op Instagram, Facebook en haar website www.christelkrukkert.nl. Christel heeft meer dan 34.000 volgers op Facebook en Instagram. Love Christel Krukkert is een Facebook-fanpagina waar 9300 van haar fans hun enthousiasme voor Christels ontwerpen met elkaar delen.

Uitvoering

Paperback

Verschijningsdatum

15-09-2026

ISBN

9789000405350

NUR

474

Aantal pagina's

128

Auteur(s)

Christel Krukkert is In het dagelijks leven illustrator. Hoewel ze erg veel verschillende dingen maakt tekent ze toch het liefste beestjes. En omdat ze ook in haar vrije tijd haar handen moeilijk stil kan houden tekent ze geen beestjes maar haakt ze beestjes!

Een jaar of veertien geleden kwam ze er bij toeval achter dat er heel veel mensen zijn die graag beestjes haken. En ze ontdekte dat er erg weinig Nederlandsetalige patronen waren. Dat bracht haar op het idee de patronen van haar beestjes op te gaan schrijven en uit te geven. Intussen heeft ze al meer dan 25 zeer geliefde haakboekjes op haar naam staan, die bijna allemaal nog leverbaar zijn. Naast boekjes met amigurumi heeft ze ook een aantal boekjes gemaakt met plat gehaakte figuurtjes. In 2022 maakte ze samen met haar dochter een boek over kaarten borduren, een hobby die weer helemaal terug van weggeweest is.

Christel kan de technieken van het haken heel helder uitleggen. Ze maakte dan ook een praktisch handboek waarin ze alle steken en technieken van het haken uitlegt: Basisboek haken. Bekijk ook de video's op Vimeo waarin ze diverse technieken laat zien in de Minicursus haken.

Najaar 2023 verschijnen maar liefst twee nieuwe haakboeken van Christel: Kersthangers haken en Fantastische vissen haken

www.christelkrukkert.nl